Оплата Обладнання для систем туману і поливу

Для зручності здійснення покупок в нашому інтернет-магазині «BEST OFFER» Ви можете вибрати відповідні способи оплати товару:

 Оплата через LIQPAY

При оплаті сформованого замовлення через систему миттєвих платежів LIQPAY Ви отримаєте знижку -5% від загальної вартості замовлення.

 Оплата через Приват24

Після підтвердження замовлення менеджер відправляє Вам SMS повідомлення з реквізитами для оплати. Оплату можна здійснити через сайт privat24, мобільний додаток, через термінал ПриватБанку або через касу відділення цього ж банку.

Відвантаження товару здійснюється тільки після надходження коштів на наш рахунок.

 Накладений платіж

Товар відправляється по Україні без передоплати (для замовлень до 2000,00 грн.). Оплата проводиться в відділенні транспортної служби по прибуттю товару на склад у вашому місті. *

*  Увага! Цей спосіб оплати діє тільки при доставці перевізником Нова Пошта.

Обов'язково враховуйте те, що Нова Пошта бере додатковий відсоток за переказ грошей назад. Тобто при отриманні товару ви заплатите за сам товар, його доставку та додатково за послугу післяплати.

 Розрахунок готівкою

Оплата готівкою здійснюється безпосередньо при отриманні товару на складі нашої компанії при замовленні "Самовивезення". Разом з товаром Ви отримуєте чек і гарантійний талон * (* якщо на дану групу товару передбачена гарантія).

 Безготівковий розрахунок

  Для Юридичних Осіб.

Ви можете оплатити суму замовлення на розрахунковий рахунок Приватного підприємця за наданим нами рахунку-фактурі. Рахунок відправляється на електронну адресу або компанією-вантажоперевізником за вказаною Вами адресою. Оплату можна провести в будь-якому банку. Товар відвантажується після надходження коштів на розрахунковий рахунок.