Блог

Поливаємо малину правильно

Розглядаємо особливості та технологію поливу малини навесні, влітку і восени. Крапельний полив малини для гарного врожаю.

Особливості поливу дерев

Правильний полив дерев - запорука їх здорового стану і хорошого врожаю. Розбираємося. як правильно поливати дерева в залежності від їх породи і віку. Розглянемо основні методики: крапельний полив і дощування.

Правила і норми поливу цибулі для високої врожайності

Для того. щоб цибуля була смачною і радувала своїм щедрим урожаєм. слід ретельно подбати про її полив. Розбираємося, коли і як краще поливати цибулю, щоб отримувати хороший урожай круглий рік.

Полив городу - як правильно поливати город

Хороший урожай - мрія кожного городника. І він неможливий без якісного поливу. Розбираємося в основних способах і методиках поливу городу дощуванням, штучним туманом і крапельним способом.

Полив полуниці: рекомендації і особливості зрошення

Поливаємо полуницю для отримання хорошого врожаю. Крапельний полив полуниці. Особливості поливу в залежності від сезону. Народні Способи та методики поливу.

Полив винограду: як правильно поливати і коли

Як правильно поливати виноград? Дане питання хвилює кожного господаря кучерявого рослини. Розбираємося, коли і як краще поливати виноград, щоб отримати хороший урожай.

Полив помідорів - отримуємо якісний урожай томатів

Полив томатів - завдання, знайома кожному дачникові і городники. Розглянемо особливості поливу і нюанси, з якими можна зіткнутися в процесі.

Як вибрати шланг для поливу

Шланг - одна з основних складових будь-якої системи поливу. У цій статті розглянемо види і типи шлангів, а також розберемося, на що звертати увагу при їх виборі.

Таймер для поливу - що це і навіщо він потрібен?

Полив - завдання досить рутинне, що вимагає точності термінів і ругулярності повторення. І щоб автоматизувати даний процес, застосовують спеціальні пристрої, які називаються таймерами для поливу.

Полив огірків: як отримати хороший урожай

Полив - найважливіша складова при вирощуванні огірків. Від того, наскільки правильно він організований, багато в чому залежить врожайність рослини. Розглянемо основні способи і методики організації поливу цих рослин.