Блог

Промислове використання туману системи Tecnocooling

Промислові системи охолодження Tecnocooling. Де вони використовуються і які мають переваги.

Як правильно поливати перець

Перець – культура, яка має певні особливості догляду. Як правильно поливати перець і коли краще це робити? Полив перцю у відкритому ґрунті. Розбираємось з оптимальною частотою поливу та його особливостями.

Як  правильно поливати моркову

Морква - культура досить поширена та її правильний полив - запорука успішного врожаю. Розбираємось, чим поливати моркву і як часто це робити. Краплинний полив для моркви та необхідні для нього компоненти.

Як поливати кабачки правильно

Кабачки – одна з найпопулярніших культур у колі дачників. Незважаючи на їхню невибагливість у догляді, можна отримати відмінний урожай. Однак не слід забувати і про правильний полив. Розглядаємо як часто поливати кабачки у відкритому ґрунті та залежно від сезону.

Продування системи поливу

Для чого необхідне своєчасне продування системи автоматичного поливу і як вона виконується. Порядок продування системи.

Системи поливу полів

Що являють собою системи для поливу полів та яке обладнання необхідне для їх правильного функціонування. Список компонентів типового комплекту поливу.

Форсунки для систем туману Tecnocooling та Icooling

Форсунки для туманоутворення .Розбираємося, в чому різниця між фосунками брендів Tecnocooling та Icooling.

Як правильно вибрати форсунки для поливу газону

Полив газону - найважливіша складова догляду за трав'яним полотном навколо будь-якої будівлі, будь це приватний будинок, офіс чи будь-яка інша споруда. Як правильно вибрати форсунки для поливу газону. Основні різновиди форсунок для поливу та їх виробники.

Системи поливу газону

Автоматичний полив газону – річ зручна та незамінна для кожного дачника чи власника приватного будинку. Розбираємось, як правильно вибрати систему та які компоненти будуть необхідні.

Системи зрошення туманом

Зрошення туманом широко застосовується у різних галузях господарства. Однак ця технологія має свої особливості. Розбираємось як працюють подібні системи. із чого вони складаються і як правильно вибрати.