Блог

Холодний туман та сфери його застосування

Де застосовується холодний туман та яке обладнання для нього необхідне? Чи шкідливий холодний туман для людини? Розбираємось у цих та інших питаннях про холодний туман.

Підготовка системи туману до зими

Щоб зберегти працездатність обладнання системи туману для повноцінної роботи наступного сезону, необхідно зробити її правильну консервацію на зимовий період. Розглядаємо основні аспекти та етапи консервації системи туманосвіти.

Консервація системи автоматичного поливу на зимовий період

З наближенням зими багато власників систем автоматичного поливу планують консервацію. обладнання. Розбираємося, як правильно здійснити процедуру консервації та з яких етапів вона складається.

Поливаємо малину правильно

Розглядаємо особливості та технологію поливу малини навесні, влітку і восени. Крапельний полив малини для гарного врожаю.

Особливості поливу дерев

Правильний полив дерев - запорука їх здорового стану і хорошого врожаю. Розбираємося. як правильно поливати дерева в залежності від їх породи і віку. Розглянемо основні методики: крапельний полив і дощування.

Правила і норми поливу цибулі для високої врожайності

Для того. щоб цибуля була смачною і радувала своїм щедрим урожаєм. слід ретельно подбати про її полив. Розбираємося, коли і як краще поливати цибулю, щоб отримувати хороший урожай круглий рік.

Полив городу - як правильно поливати город

Хороший урожай - мрія кожного городника. І він неможливий без якісного поливу. Розбираємося в основних способах і методиках поливу городу дощуванням, штучним туманом і крапельним способом.

Полив полуниці: рекомендації і особливості зрошення

Поливаємо полуницю для отримання хорошого врожаю. Крапельний полив полуниці. Особливості поливу в залежності від сезону. Народні Способи та методики поливу.

Полив винограду: як правильно поливати і коли

Як правильно поливати виноград? Дане питання хвилює кожного господаря кучерявого рослини. Розбираємося, коли і як краще поливати виноград, щоб отримати хороший урожай.

Полив помідорів - отримуємо якісний урожай томатів

Полив томатів - завдання, знайома кожному дачникові і городники. Розглянемо особливості поливу і нюанси, з якими можна зіткнутися в процесі.