Особливості застосування систем штучного туману
30.11.2018
Системи туманоутворення і створення сприятливого мікроклімату активно розвиваються на українському ринку. Широкий спектр застосування туману високого тиску, дозволяють з успіхом використовувати такі системи як у побутовій, так і в промисловій галузях.
У промисловості системи туманоутворення застосовують з метою зволоження, охолодження, пилоподавлення. Незамінним помічником стануть системи туману в переробній, текстильній, поліграфічній, харчовій промисловості, в деревообробці, при виробництві будматеріалів, в гірничодобувній і металургійній галузях, на складах, елеваторах, в портах, в місцях перевалки вантажів, що створюють високий рівень запиленості.
Також з успіхом застосовуються системи туману в сільському господарстві. Використовуються в тваринництві, для створення сприятливого мікроклімату і поліпшення умов утримання поголів'я на свинофермах, в корівниках, стайнях, на птахофабриках. В рослинництві основними споживачами є тепличні господарства та оранжереї.
Основні завдання, які вирішує система штучного туману в побутовій сфері, це:
- охолодження повітря поза приміщеннями,
- зволоження,
- ароматизація,
- створення декоративних ефектів,
- усунення комах і неприємних запахів.
Об'єктами застосування є літні майданчики ресторанів і кафе, приватні тераси і альтанки, парки і сквери, ландшафтно-архітектурні комплекси, готелі, басейни, спортивні майданчики і пляжі, зони відпочинку і т.д. Широкі можливості комплектації устаткування дозволяють створювати індивідуальні проекти для кожного конкретного випадку, з урахуванням адаптації під певну територію і потреби замовника.
Для повноцінного функціонування системи туману необхідні наступні складові:
- насос високого тиску,
- туманоутворюючі форсунки,
- спеціальний трубопровід і з'єднуючі фітинги,
- система управління (контролер і датчики).
Підібрати і купити необхідне обладнання і комплектуючі для систем туманоутворення від провідних європейських виробників можна в нашому магазині за оптимальною ціною.